



Камери | |
Резолюция | 2MP |
Слот за карта памет | Да, до 128GB |
Wi-Fi модул | Да |
Микрофон | Да |
- Наличност: Не е в наличност
- Модел: K05

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:

Купи сега. Избери схема на изплащане:
Пазарувай за суми от 40 до 400 лв. (20-200 €) – без лихва и без такси.
Плащаш 25% от стойността на покупката веднага, а останалите 75% в рамките на следващите 30 дни изцяло онлайн.
Всичко, което ни трябва са твоите: имена, телефон, ЕГН, имейл, адрес, номер на лична карта.
Увери се, че и мобилният ти е под ръка.
Пазарувай удобно още сега!

Купи сега. Избери схема на изплащане:
Пазарувай за суми от 40 до 400 лв. (20-200 €) – без лихва и без такси.
Плащаш 25% от стойността на покупката веднага, а останалите 75% на равни вноски, в следващите 3 месеца.
Всичко, което ни трябва са твоите: имена, телефон, ЕГН, имейл, адрес, номер на лична карта.
Увери се, че и мобилният ти е под ръка.
Пазарувай удобно още сега!
Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 100 до 30000 лв. (50-15000 €), избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!
2MP Wi-Fi камера с батерия
- Безжична компактна IP камера
- вградена презареждаема батерия 4000mAh
- обектив 3.9 mm
- H.264 компресия
- 2 Мегапиксела FullHD (1920х1080)@25 кад/сек
- 0.1 Lux (B/W); вградено IR осветление и нощен режим
- вграден PIR сензор за движение
- двупосочна аудио връзка с вграден микрофон (-48dB) и говорител (8Ω/1W)
- безжична връзка 802.11b/g/n
- слот за TF карта до 128GB
- мобилна апликация YCC365Plus за Apple iOS/Android
- опция за запис на TF картата или в cloud (заплаща се според избрания план)
- за вътрешен монтаж
- вкл. стойка и адаптор 5Vdc
Как да свържете своята камера?
YCC365Plus е безплатно мобилно приложение за отдалечен достъп през смартфон или таблет за камера ROBOTCAM. Можете да го свалите безплатно за Android от Google Play Store и за iOS от Apple App Store.
*За да конфигурирате успешно новото устройство е необходимо да активирате местоположението на телефона (Location Services), да деактивирате мобилните данни при настройката, да активирате всички разрешения които телефона иска при инсталиране на приложението.
** При неуспешен опит за настройка по някаква причина, преди да опитате да конфигурирате устройството отново – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го ресетирате от бутона.
- След като инсталирате приложението, трябва да се регистрирате. Регистрацията става чрез бутона SIGN UP.
- Въведете валиден имейл адрес на който ще получите линк за потвърждение. След въвеждане на имейла избирате бутона NEXT.
- В следващия прозорец въвеждате парола за достъп в приложението, паролата трябва да бъде от 6 – 26 знака и да съдържа голяма и малка буква, цифра. След въвеждане на паролата. Потвърждавате с NEXT
- След въвеждане на паролата, на въведения имейл ще получите мейл за активация. Ако не го получите до 30 секунди, изберете бутона RESEND. След активиране влизате в профила през бутона Log In
- Ако не активирате линка от имейла, приложението не позволява да продължите работа.
- След като се впишете в профила, избирате + за да добавите ново устройство.
- Избирате Intelligent camera.
- Избирате опция 1 – Device adding by scanning the code.
- Маркирате отметката в долната част на екрана “If you have finished the above steps…” . След това изберете Connect to the network.
- Необходимо е да разрешите приложението да има достъп до местоположението на телефона, за да може камерата да бъде конфигурирана,тази фукнция е задължителна.
- Въвеждате името на WIFI мрежата и паролата за достъп до нея.
- При появяване на QR кода е необходимо да насочите телефона срещу обектива на камерата, за да може камерата да прочете данните за WIFI мрежата чрез кода. След като чуете сигнал издаден от камерата потвърдете с бутона I heard the “beep” voice.
- Камерата се свързва към мрежата.
- Камерата е добавена успешно. В този прозорец трябва да въведете име на устройството. Имате възможност да изберете от списъка с предложения (Bedroom, Living room и др.) или да въведете име по избор. След като въведете името потвърдете със Start to experience.
- В списъка се появява камерата. Когато кликнете върху нея се появява изображение в реално време.
Камери | |
Резолюция | 2MP |
Слот за карта памет | Да, до 128GB |
Wi-Fi модул | Да |
Микрофон | Да |